Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin…
Policia ka nisur reprezaljen ndaj të gjithë atyre që kanë protestuar gjatë ditës së sotme për prishjen e banesave në…
Një minorene tjetër është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë. Mësohet se ka qenë G. X. 50 vjeç, banues…
Një minorene tjetër është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë. Mësohet se ka qenë G. X. 50 vjeç, banues…
Banorët e zonës së “Astirit” po vijojnë protestat e tyre kundër prishjes së banesave dhe biznesave të tyre. Ata sot…
Para pak kohësh, në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë, u promovua libri “Xhelal Çerpja, diamant i kulturës dibrane”,…
Protesta e banorëve të periferisë së kryeqytetit vazhdoi rreth një orë para bashkisë kundër prishjes së shtëpive të tyre për…
Një person ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë pasi është përplasur nga një makinë pasditen e sotme në…
E kishin parashikuar për nesër protestën por provokimi dhe ofendimi i Veliajt i nxori që sonte në rrugë. Banorët e…
Protesta e banorëve të “Astirit” që preken nga projekti i “Unazës së Madhe” u zhvendosën paraditen e sotme para Bashkisë…
14 vite burg vendosi sot Gjykata e Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin. 12 vite burg u vendos për Gilmando…
Një 46-vjeçar është dhunuar fizikisht nga katër persona ende të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit…

Lajmet e fundit

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Bota Shqiptare

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u shpreh se Qeveria mund të bjerë, por jo për shkak se ka marrë një vendim prej të cilit siç tha ai “është hidhëruar Lista...

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë...

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Kuriozitete

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Më 23 qershor 2018, një seri imazhesh të tmerrshme filluan të qarkullojnë në Facebook. Njëra prej tyre tregonte një fëmijë me plagë të hapura mbi kokë dhe nofull (fotoja poshtë). Një tjetër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!