Vetëhelmohet me fotoksinë 19-vjeçarja

Premte, 30 Mars 2018 12:15

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në qytetin e Korçës, ku një vajzë 19 vjecare ka tentuar t’i japë fund jetës së saj me fotoksinë.

Ajo është gjetur në gjendje të rëndë nga familjarët e saj , të cilët më pas e kanë dërguar në spitalin e Korcës, ku ka ndërruar jetë disa çaste më vonë.

Motivet e ngjarjes janë ende të paqarta.

Modifikuar më Premte, 30 Mars 2018 12:25

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!