"Pikaso" arreston 8 persona, vidhnin banesa në Belgjikë

Premte, 30 Mars 2018 12:25

Policia e Shetit, në bashkëpunim me strukturat e policisë së Belgjikës ka goditur një grup shqiptarësh që kryenin vjedhje në disa qytete të Belgjikës, kryesisht në Bruksel.

Nëpërmjet operacioni të goduar "Pikaso", janë vënë në pranga 8 persona, 3 në Shqipëri dhe 5 në Belgjikë

Nëpërmjet një konference për shtyp Policia e Shtetit ka noftuar se janë sekuestruar në banesë sendet e vjedhura. Grupi dyshohet për vjedhjen e mbi 40 banesave.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...