NIS PROTESTA/ MIJËRA QYTETARË NË PROTESTË, I BASHKOHEN EDHE KOSOVARËT

Saturday, 31 Mars 2018 11:31
Foto nga protesta Foto nga protesta

Ka nisur protesta në Rrugën e Kombit, kundër taksës së vendosur nga qeveria.

Qindra qytetarë kanë dalë në protestë kundër kësaj takse.

Në mbështetje të qytetarëve janë edhe pronarët e bizneseve të qytetit të Kukësit, por edhe kosovarët, të cilët shprehen se kjo taksë do t’a vështirësojë mardhënien ekonomike me Shqipërinë.

Vihet re prania e një numri të madh të forcave të policisë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...