4-vjeçari nga Bulqiza lufton me jetën, piu pa dashje helm

Hënë, 11 June 2018 13:04

Një ngjarje e rëndë raportohet te ketë ndodhur gjatë ditës së sotme në Bulqizë.

Sipas informacioneve mësohet se një fëmijë 4 vjeç ndodhet në gjendje të rëndë pasi ka konsumuar pa dashje helm.

Sipas informacioneve paraprake, raportohet se fëmija është nisur me helikopter drejt Tiranës, për të marrë një dimë më të specializuar mjekësore.

Nuk dihet ende se si ka përfunduar helmi në dorën e të miturit, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Modifikuar më Hënë, 11 June 2018 13:10

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ja për çfarë ranë dakord Thaçi dhe Vuçiç

Globi

Ja për çfarë ranë dakord Thaçi dhe Vuçiç

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini e cila ndërmjetësoi takimin me presidentin kosovar Hashim Thaçi dhe atë serb, Aleksandar Vuçiç ka thënë se në takim ka pasur një...

Sulmohet komuniteti rom, 1 i vdekur, 4 të plagosur

Globi

Sulmohet komuniteti rom, 1 i vdekur, 4 të plagosur

Një person është vrarë në një sulm në një kamp të Romëve në Ukrainën Perëndimore. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës (23 qershor). Sipas policisë, një grup i maskuar i...

Aksident i rëndë në Shkodër, 5 të plagosur

Aktualitet

Aksident i rëndë në Shkodër, 5 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Sipas raportimeve të para ngjarja ka ndodhur në rrugën e Rrencit në njësinë administrative Guri i Zi. Në aksident janë...