Sezoni turistik/ Berisha: Piktori dështak bllokon dhe Sheshin e Flamurit, pamjet

Tuesday, 12 June 2018 14:34

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku duket qartë se nga punimet është bllokuar Sheshi i Flamurit në Vlorë. Berisha thotë me ironi se piktori dështak po bën përgatitje të mëdha.

Postimi i plotë

Pergatitje te medha te Piktorit deshtak per Turizmin!

Pas bllokimit ne mes te sezonit turistik te autostardave kryesore te vendit, ai bllokon ne Vlore dhe Sheshin e Flamurit, ne te cilin per te vjedhur fonde i ngre pllakat per te treten here. Shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Modifikuar më Tuesday, 12 June 2018 14:35

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!