Fotogaleria/ 44-vjetori, surpriza për Bashën në selinë blu

Tuesday, 12 June 2018 14:59

Kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme feston 44-vjetorin e tij të lindjes.

Grupi Parlamentar i PD-së i ka përgatitur një surprizë në selinë blu Lulzim Bashës. Ata i kanë dhuruar një kartolinë dhe një tortë me flamurin e Partisë Demokratike, mbi të cilën shkruhet, “Kryetar gëzuar ditëlindjen”.

Të pranishëm kanë qënë të gjithë deputetët, të cilët kanë ngritur dhe dolli për kryetarin

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Globi

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Facebook nuk do të dërgojë staf për të punuar në zyrat e fushatave politike gjatë zgjedhjeve, ka njoftuar kompania. Rrjeti social ofronte staf të përkushtuar për fushatat politike duke i ndihmuar...

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Lifestyle

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Ne të gjithë jemi familjarë me fotot perfekte të Instagramit, të cilat gjithmonë duken shumë të bukura për të qenë të vërteta. Ne nuk jemi gjithmonë të veshur bukur dhe...

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

Shëndeti

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

A dëshironi të pregatisni një ëmbëlsirë të shijshme, që njëkohësisht të jetë e lirë dhe jo më shumë përbërës? Mendoni se është ve vështirë, apo më keq akoma, e pamundur? Atëherë...