Aksident/ Makina luksoze përplas të riun në mes të Tiranës

Tuesday, 12 June 2018 20:52

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur disa minuta më parë në zonën e “15-katëshit” në kryeqytet.

Një makinë tip Benz ngjyrë gri ka përplasur një djalë të ri rreth 25 vjeç.

Sipas informacioneve paraprake, makina ka kryer një parakalim ndaj një autobusi dhe nuk ka frenuar dot në momentin që djali ka kaluar rrugën.

Në fotot e siguruara, djali gjendet i fashosur dhe i gjakosur, i shtrirë në barrelë gati për t’u transportuar për në spital.

Dëshmitarë nga vendngjarja deklarojnë:

Pershendetje JOQ, ka shkelur makina nje qun te 15 katshi. Makina e ka tejkalu urbanin dhe ky i ka dal para. Ishte nrrezik po shyqyr shpëtoi, ishte rreth 25 vjeq.”

Modifikuar më Tuesday, 12 June 2018 21:00

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ja për çfarë ranë dakord Thaçi dhe Vuçiç

Globi

Ja për çfarë ranë dakord Thaçi dhe Vuçiç

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini e cila ndërmjetësoi takimin me presidentin kosovar Hashim Thaçi dhe atë serb, Aleksandar Vuçiç ka thënë se në takim ka pasur një...

Sulmohet komuniteti rom, 1 i vdekur, 4 të plagosur

Globi

Sulmohet komuniteti rom, 1 i vdekur, 4 të plagosur

Një person është vrarë në një sulm në një kamp të Romëve në Ukrainën Perëndimore. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës (23 qershor). Sipas policisë, një grup i maskuar i...

Aksident i rëndë në Shkodër, 5 të plagosur

Aktualitet

Aksident i rëndë në Shkodër, 5 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Sipas raportimeve të para ngjarja ka ndodhur në rrugën e Rrencit në njësinë administrative Guri i Zi. Në aksident janë...