Sarandë/ Gruaja përplas një fëmijë me makinë, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Saturday, 31 Mars 2018 12:08

Shoferja  me inicialet E.V , 30 vjeçe, ka përplasur një fëmijë  dhe më pas e ka braktisur atë , duke u larguar me shpejtësi nga vendngjarja .

Ngjarja ka ndodhur  në vendin e quajtur ‘rreth-rrotullimi i fruta-perimeve’ ku mjeti tip ‘Nissan’ plagosi fëmijën e mitur, gjendja e të cilit nuk dihet ende.

Gruaja ka përfunduar në pranga pak minuta më vonë dhe do të përballet në gjykatë nën akuzat e “Shkelje e qarkullimit rrugor” dhe “Largim nga vendi i ngjarjes”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Politikë

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Një sasi prej 4100 copë paketa cigaresh dhe një shumë e konsiderueshme parash prej më shumë se 4 milionë lekësh, janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni të koduar "Ndjekja". Në...

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Politikë

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar ndaj amendamenteve të ligjit për 'Teatrin' që mazhoranca miratoi gjatë ditës së djeshme. Ky akt, shkruan Nishani, e ka përdhosur përfundimisht parlamentarizmin dhe shtetin ligjor, pluralizimin...

Dramatike/ I refuzohet azili, babai shqiptar kërcënon se do hedh fëmijët nga ballkoni

Aktualitet

Dramatike/ I refuzohet azili, babai shqiptar kërcënon se do hedh fëmijët nga ballkoni

Dramat e shqiptarëve të cilëve iu është refuzuar azili në Gjermani vazhdojnë t ë shtohen. Pak ditë pasi një kryefamiljar shqiptar humbi jetën duke u hedhur nga një urë në...