Aktorja i nxjerr Kumbaros foton e sikletshme: Jo ashtu se është turp

Tuesday, 10 July 2018 11:19

Duke se aktorët nuk do t’ia falin ministres Kumbaro shkatërrimin e Teatrit Kombëtar.

Aktorja Marjana Kondi së fundmi ka postuar një foto vërtetë të sikletshme të ministres së Kulturës, gjatë seancës së fundi të Kuvendit, ku Kumbaro ka pasur një nga gishtat e saj në hundë. Aktorja nuk e ka kursyer aspak ironinë duke i kujtuar se një gjest i tillë është i turpshëm.

Postimi në Instagram

Kujdes nuk eshte mire kshu se je dhe femer,elegante flok te gjata akoma ke veroren, se ke pare akoma dallandyshen e pare qe se ke hequr nga dora… jo gishtin ne hunde se eshte turp… lum ti per karakterin qe ke! vuaj une e shkreta per gjithshka, do mare shembull nga ty qe sot e tutje.

KKK 574x405

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Show-biz

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Padyshim se njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar është këngëtarja, Altuna Sejdiu- Tuna. Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ( ka rreth...

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Aktualitet

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën për lirimin e Klevi Likës, një nga katër të arrestuarit për 3.4 mln eurot e sekuestruar në automjetet ‘Toyota Yaris’ në portin...

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Bota Shqiptare

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Një mesazh i fortë rreth përpjekjeve të presidentit Thaçi për ndryshimin e kufijve ka ardhur nga ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Mass. Për Mass, jetësimi i idesë së Thaçit mund...