Tragjike/ Vret veten kryefamiljari në Cërrik, familjes i lë një letër

E Enjte, 12 July 2018 16:49

Babai i dy fëmijëve Arens Tabaku  nga Cërriku i ka dhënë fund jetës duke u hedhur në objektin ku punonte.

44-vjeçari ishte roje e godinës së ish-uzinës së naftës në Cërrik dhe mësohet se nga aty i ka dhënë fund jetës. Paraprakisht dyshohet se shkaqet e vetëflijimit lidhen me gjendjen depresive që po kalonte prej disa kohësh. Por burime për ‘Fax News’ bëjnë me dije se 44-vjecari i kishte vënë të gjitha lekët që dispononte në lloto por humbja e Belgjikës me Francën  ka bërë që ti humbasë kursimet e familjes.

I ngarkuar psikologjikisht teksa ka shkuar në punë ka shfrytëzuar momentin që ka qënë vetëm dhe është hedhur nga objekti. Mësohet se ai ka lënë edhe nje letër ku i kërkonte ndjese familjes për çka kishte bërë. Policia vijon hetimet për të zbardhur të plotë ngjarjen  ndërsa të parët që janë pyetur kanë qenë familjarët.  Faxweb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të mëdhatë s’falin, por Lyon befason City

Sport

Të mëdhatë s’falin, por Lyon befason City

Bayern Munchen, Manchester United, Real Madrid dhe Juventus arritën t’i fitojnë takimet e tyre, ndërsa zhgënjimi i mbrëmjes ishte Manchester City. Bayern fitoi në transfertë, 0-2 ndaj Benfikës, ndërsa Manchester United...

Haradinaj: Nuk ka marrëveshje me Serbinë për kufijtë, projekti i Thaçit një taktikë politike

Bota Shqiptare

Haradinaj: Nuk ka marrëveshje me Serbinë për kufijtë, projekti i Thaçit një taktikë politike

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, të mërkurën, në studion e ‘Opinion’ deklaroi se nuk do pranohet një marrëveshje me Serbinë për korrigjim të kufijve. Kryeministri i Kosovës deklaroi se nuk e...

Aksidentohet 47-vjeçari në Gjirokastër, e zë poshtë masivi i gurëve

Aktualitet

Aksidentohet 47-vjeçari në Gjirokastër, e zë poshtë masivi i gurëve

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjirokastër ku një 47-vjeçar është plagosur rëndë. Shoferi ka qenë me një mjet të tonazhit të rëndë të ngarkuar me gurë. Spondi i...