Pamje të rënda, shihni si e merr përpara makina këmbësoren në Shkodër (VIDEO)

E mërkurë, 01 August 2018 09:46

Pamjet e videos të bashkëngjitur lajmit janë shumë të rënda.

Ato i përkasin një aksidenti të ndodhur ditën e djeshme në Shkodë ku një makinë përplasi keq një këmbësore.

Policia Rrugore e ka bërë publike videon duke u bërë thirrje këmbësorëve të kenë kujdes kur kalojnë pasi po rrezikojnë jetën e tyre.

"Lutemi shikoni videon, bëni kujdes kalimtarët! Kjo ndodhi sot në Shkodër.

Mbi 50% e aksidenteve rrugore shkaktohen nga këmbësorët. Fatmirsisht kalimtarja është jashtë rrezikut për jetën"- njofton policia Rrugore.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!