Policët e Veliajt sekuestrojnë fiq nga shitësit ambulantë, reagimi i Berishës është epik

Saturday, 04 August 2018 09:40
Prej kohësh vazhdon terrori i sekuestrimit të mallrave të shitësve ambulantë në Tiranë. Çdo ditë në rrugët e Tiranës sheh shitësit e mjerë që ruajnë nëse po vjen makina e policisë, që të përpiqen të shpëtojnë mallrat e tyre.

Në foton e radhës që ka publikuar Jeta Osh Qef, shihen dy policë që kanë sekuestruar një arkë me fiq me mbishkrimin: “t’ia çojmë shefit se do i bëhet qejfi!”.  Pasi dihet se Veliaj përpara se të sekuestronte fiq, ishte vet një shitës fiqsh.

Ish kryeministri Sali Berisha, nuk mund ta linte pa e komentuar këtë foto. Ja reagimi epik i tij.

Sali Berisha

5 mins

Lal Plehu ha shume fiq! sb

38471750 1078286618998911 6674324275417055232 n

Modifikuar më Saturday, 04 August 2018 11:55

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në buzë të greminës - Kriza e socialdemokratëve në Gjermani

Globi

Në buzë të greminës - Kriza e socialdemokratëve në Gjermani

As 10% e votuesve gjermanë nuk ia japin më votën Partisë Socialdemokrate, SPD. Goditje rrënuese për partinë më të vjetër gjermane në Bavari. Kryetarja e saj, Andrea Nahles duket e...

Sekreti i fshatit me meshkujt më të fuqishëm në botë

Lifestyle

Sekreti i fshatit me meshkujt më të fuqishëm në botë

Fshati Asola-Fatehpur Beri cilësohet si vendi më i fortë në Indi, kjo për shkak të dashurisë së banorëve për ushtrimet fizike. Për shumë breza, meshkujt mbajnë nga dy orë stërvitje...

Gjermani: Të mos e harrosh kurrë diktaturën

Globi

Gjermani: Të mos e harrosh kurrë diktaturën

Fondacioni për Përballjen me Diktaturën komuniste në Republikën Demokratike Gjermane, RDGJ mbush 20 vjet nga themelimi i tij të mërkurën (17.10). Një vështrim 360 gradë drejt RDGJ-së, por edhe Europës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!