Lajmi i fundit/ Gjendet i vrarë në tokën e tij një burrë në Memaliaj

E Enjte, 06 September 2018 17:49
foto ilustruese foto ilustruese

Një person është vrarë mëngjesin e sotëm në Memaliaj.

Burimet e Policisë vendore, bëjnë të ditur se në fshatin Rabije, bashkia  Memaliaj është gjetur i vrarë me armë zjarri, mëngjesin e sotëm, Alket Muhaj 42 vjeç.

Viktima është gjetur në tokën e tij, ndërsa mësohet se kishte plagë në gjoks dhe kokë.

Modifikuar më E Enjte, 06 September 2018 17:56

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Aktorja e njohur rrihet barbarisht nga i dashuri

Show-biz

Foto/ Aktorja e njohur rrihet barbarisht nga i dashuri

Aktorja e famshme kolumbiane Eileen Moreno është rrahur brutalisht nga i dashuri i saj Alejandro Garcia, me të cilin bashkëjetonte në Meksikë. Moreno ka shfaqur pamjet e dhunës tronditëse, për të...

“Vrava gruan, të vras dhe ty”, si kërcënoi Fadil Kasëmi shoferin

Aktualitet

“Vrava gruan, të vras dhe ty”, si kërcënoi Fadil Kasëmi shoferin

“Kam vrarë gruan dhe të vras edhe ty”. Me këto fjalë Fadil Kasëmi i është drejtuar shoferit me të cilin ia ka mbathur pas krimit që tronditi kryeqytetin vitin e...

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

Politikë

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

NGA PETRIT VASILI Gramoz Ruçi zgjodhi te jete njesh me hajdutet e teatrit..... Kryetari i Kuvendit kishte nje shans te fundit per tu distancuar nga hajdutet e teatrit. Sot ai hodhi poshte...