Gjendet i vdekur një 58-vjeçar pranë Portit të Himarës

Premte, 07 September 2018 10:06

Një burrë 58-vjecar u gjet i pajetë nga policia në Himarë.

Sot, pas mesnate, rreth orës 00:43, në rrugën kryesore drejt Portit Himarë personi me inicialet F.Ç, 58 vjeç,  është gjetur i pajetë në tokë.

Nga hetimet e kryera si dhe nga kqyrja paraprake dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkaqe aksidentale. Policia thotë se dyshohet që F.Ç aksidentalisht është rrëzuar ku dhe ka humbur jetën).

Megjithatë, ekapertët mjeko-ligjorë po kryejnë ekspertizën për të përcaktuar shkakun e saktë të humbjes së jetës.

"Grupi hetimor po punon për dokumentimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes", përfundon një njoftim paraprak i policisë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Shëndeti

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Janë të paktën 10 legjenda ato që nuk i paskemi ditur deri tani për makaronat – pjatën më të preferuar të italianëve. Aidepi, Lidhja e Industrive të Ëmbëlsirave dhe të Pastës...

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Show-biz

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët...

Shqiptarëve iu merret 41 euro në vit vetëm për pastrimin

Aktualitet

Shqiptarëve iu merret 41 euro në vit vetëm për pastrimin

Kosto vjetore e trajtimit të mbetjeve për 1 banorë llogaritet në 1329 lekë në vit  ose 10.4 euro sipas një metodologjie tashmë të miratuar nga Këshilli Konsultativ i pushtetit vendor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!