Digjet ‘Benzi’ gjatë natës në Vlorë, ja për çfarë dyshohet

Diel, 09 September 2018 08:44

Një automjet tip "Benz" është djegur gjatë natës në lagjen "Dëshmorët" në Vlorë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm.  Automjeti ishte i parkuar poshtë një pallati në rrugë kryesore.

Ende nuk është bërë me dije se kujt i përkiste mjeti.

Ndërkaq, në vendngjarje mbërritën shërbimet zjarrfikëse që bënë të mundur neutralizimin e flakëve. 

Ende nuk dihen shkaqe, por paraprakisht dyshohet se zjarri është i qëllimshëm.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Moti i keq/ Ja qytetet që rrezikojnë nesër nga përmbytjet

Aktualitet

Moti i keq/ Ja qytetet që rrezikojnë nesër nga përmbytjet

Ndërsa verilindja dhe juglindja u përball me një situatë të pazakontë të reshjeve të borës, tashmë është jugu dhe jugperëndimi që mund të përballen me motin e keq. Për ditën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!