Në Burrel një gjarpër hidhet nga pema dhe pickon në kokë 53-vjeçarin

Diel, 09 September 2018 09:07

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmë rreth orës 12-të një person rreth 53 vjeç është sulmuar nga një gjarpër teksa po shkonte për shtëpi.

S.H ka qenë duke shkuar për në banesën e tij ku një gjarpër është hedhur nga pema dhe i ka rënë në kokë, ku më pas edhe e ka pickuar.

 Ai është dërguar me urgjencë për në spitalin e Tiranës, dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe rusët ngrihen kur u shkelen të drejtat, protesta për pensionin

Globi

Edhe rusët ngrihen kur u shkelen të drejtat, protesta për pensionin

Në mbarë Rusinë po mbahen protesta për të kundërshtuar planin e qeverisë për të rritur moshën e daljes në pension për pesë vjet. Mijëra persona morën pjesë në protestën në Moskë...

Konsumon ilaçe, gruaja në Fier i jep fund jetës

Aktualitet

Konsumon ilaçe, gruaja në Fier i jep fund jetës

Një grua në Fier i ka dhënë fund jetës duke konsumuar një dozë të madhe ilaçesh. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘1 Maj’, ndërsa sipas policisë viktima është A. F...

Hapen bursat 800 euro për studentët, ja ku duhet të aplikoni

Aktualitet

Hapen bursat 800 euro për studentët, ja ku duhet të aplikoni

Hapet thirrja për aplikime për bursa për studentët e Universitetit të Tiranës, në kuadër të Programit Erasmus +, në Universitetin Valladolid, Spanjë. Në kuadër të Programit Erasmus + është hapur...