Plagosen dy të huaj, aksident në Elbasan-Tiranë

Diel, 09 September 2018 12:58

Një aksident raportohet nga aksi rrugor Elbasan-Tiranë. Makina  tip “Dacia”  drejtuar nga një shtetas polak është përmbysur e si rrjedhojë është plagosur vetë shoferi dhe pasagjerja në këtë mjet, një shtetase australiane.

Të plagosur kanë mbetur polaku  M.G 29 si dhe J.C 45 vjeçe, banuese në Australi, njofton policia për aksidentin në afërsi  të fshatit Mamël.

Menjëherë kanë nisur hetimet nga policia për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...