Vlorë, bashkëshortja e të zhdukurit: Policia e ka identifikuar personin që e mori në shtëpi

Diel, 09 September 2018 20:14

Bashkëshortja e Albano Dervishaj, Daniela theksoi dje se nuk dinë gjë për personin me të cilin është larguar i shoqi. Por nga ato çfarë kanë mësuar në Polici, personi që e ka marrë në shtëpi Albanon identifikohet me emrin Klodi. Vetëm kaq dinë familjarët, që tashmë nuk iu mbetet tjetër veçse të interesohen herë pas here në Polici dhe në Prokurori për fatin e 34-vjeçarit, baba i dy fëmijëve.

Daniela nuk pranoi të jepte detaje të tjera në lidhje me ditën kur u largua i shoqi, pasi tashmë kjo është një çështje në hetim. Referuar ngjarjeve të personave të zhdukur, burime nga Policia konfirmojnë se nuk janë vetëm këto raste, pasi të tjera denoncime për të tjerë persona të zhdukur janë në hetim.

Familjarët e tyre i janë drejtuar Policisë, pasi të afërmit janë larguar nga banesat e tyre pa lënë asnjë gjurmë dhe ende sot nuk dihet për fatin e tyre. Janë dhjetëra persona, të cilët konsiderohen të humbur nga Policia dhe ende sot nuk ka asnjë të dhënë se ku gjenden. Familjarët i kanë denoncuar rastet, por të shumtët nuk kanë marrë ende një përgjigje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!