Po kalonte 20 kg drogë, arrestohet në kufi shqiptari!

Diel, 09 September 2018 22:12

Një shqiptar është kapur nga policia në Kostur, pranë kufirit greko-shqiptar 20 kg kanabis në makinë.

Policia greke i ka zbuluar drogën gjatë kontrollit të mjetit, ku brenda u gjetën të fshehura dy qeska të zeza që përmbanin 20 kg 850 gram marijuane.

Policia greke i ka sekuestruar 52 vjeçarit gjithashtu 2 celularë me 2 karta SIM, 250 euro dhe 8600 lek të reja shqiptare. Kujtojmë se në territorin grek, policia greke ka sekuestruar rreth 8 ton marijuane që vinte nga Shqipëria.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Një vullkani i rrezikshëm kërcënon Europën

Globi

Një vullkani i rrezikshëm kërcënon Europën

Një vullkan i konsideruar si “tejet i rrezikshëm”, mund të shpërthejë nga momenti në moment. Sipas shkencëtarëve, vullkani Katla, që ndodhet në Islandë, po shfaq shenja të dukshme që tregojnë...

Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën

Aktualitet

Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën

Jeta është bërë më e vështirë për një të ri nga një fshat i Kuçovës. Eraldit i vdiq i ati dhe vuajtjet që kanë nisur që në moshën 14-vjeçare tani...

​Lampard: Man Unitedi e ka një skuadër të mrekullueshme

Sport

​Lampard: Man Unitedi e ka një skuadër të mrekullueshme

Ish-mesfushori legjendar i Chelseat, Frank Lampard, ka thënë se trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka bërë një skuadër të mrekullueshme, si dhe i ka cilësuar “Djajtë e kuq”...