Moti vjen me surpriza dhe ndryshime sot, çdo ndodhë pasdite

Hënë, 10 September 2018 08:23

Paraditja vijon me kthjellime dhe vranësira të lehta në Veri-Qendër, por vranësira të shpeshta do të ketë edhe në Jug.Pasditja paraqitet kryesisht me kthjellime në Veri-Qendër si dhe vranësira të përkohshme zhvillohen në zonat kufitare lindore dhe ekstremin Jugpr.

Sipas Meteoalb era do të fryjë mesatare në tokë por e fortë në det me shpejtësi 50 km/h nga Veriu duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por mbeten konstante gjatë mesditës duke ruajtur ekstremumin 32 gradë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Aktualitet

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Marrë nga exit.al Një pjesë e rrugës antike Egnatia është dëmtuar nga punimet për ndërtimin e digës së hidrocentralit “Slabinja 2D”, në Pogradec të kryera nga kompania “Hidropower Elektrik”. Ky fakt...

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Aktualitet

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Të dënuarit në Burgun e Burrelit kanë shprehur shqetësimin për kushtet e këqija me të cilat përballen çdo ditë teksa vuajnë dënimin. Ata kanë kërcënuar se në rast se nuk përmirësohet...

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Show-biz

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Ish-e fejuara e Brian Austin Green, Vanessa Marcil e ka akuzuar atë për përfshirjen e saj në një betejë të kujdestarisë ndaj djalit të tyre 16 vjeçar për 12 vitet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!