Vajza shqiptare shtatzënë shkon në Itali për të dashurin…i ndodh tragjedia

Hënë, 10 September 2018 10:45

Një vajzë e re shqiptare e cila priste një fëmijë, ju bashkua të dashurit të saj në Itali, për të punuar atje e për të nisur një jetë bashkë.

Por me të mbërritur në Piacenza, jeta e saj u kthye në tmerr. 

Gruaja shtatzënë u detyrua të punojë prostitutë, pasi i dashuri i sa 40-vjecar në bashkëpunim me disa persona të tjerë e nxorrën në rrugë për të prostituuar.

Sapo e reja lindi, ata i vunë kusht, që do të shihte vajzen vetëm nëse arrinte të fitonte 200 euro në natë.

Polici italiane ka nisur hetimet dhe ka si të dyshuar kryesor për rrjetin e prostitucionit pesë persona mes tyre edhe dy shtetasit italianë të cilët adoptuan foshnjën e shqiptares.

Në dosje është gjithashtu i përfshirë edhe babai biologjik i foshnjës,  i cili akuzohet për shfrytëzim dhe inkurajim të prostitucionit, akuzë kjo që sipas tij është e rreme. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

Politikë

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

NGA PETRIT VASILI Gramoz Ruçi zgjodhi te jete njesh me hajdutet e teatrit..... Kryetari i Kuvendit kishte nje shans te fundit per tu distancuar nga hajdutet e teatrit. Sot ai hodhi poshte...

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Politikë

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Në 20 vjetorin e rënies, në Drenas po mbahet manifestimi kushtuar dëshmorëve të kombit Fehmi Lladrovci dhe heroinës Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Gjatë manifestimit përkujtimor, do të zbulohen shtatoret e dy heronjve të...

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Aktualitet

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar "Fusha e Rërës" duke vënë në pranga 46 vjecarin Ardian Llana. Në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë në shkolla,  parandalimit...