Lajmi i fundit/ Hidhet në erë banesa e Drejtorit të OSHEE në Krujë

Hënë, 10 September 2018 11:41

Është hedhur në erë banesa e drejtorit të OSHEE në Krujë.

Një sasi eksplozivi është vendosur banesës së Xhavit Mashës, babit të drejtorit të OSHEE në Krujë, Besnik Mashës.

Sipas informacioneve paraprake ka vetëm dëme materiale dhe nuk njoftohet se ka dëmtime në njerëz.

Lënda plasëse ka shpërthyer rreth orës 02: 45 e për pasoje ka dëme të mëdha materiale.

Nga shpërthimi është dëmtuar automjeti që ndodhej i parkuar në oborr  si dhe dyer e dritare, muret dhe çatia.

Xhavit masha njihet si një familje e mirë në zonë dhe nuk ka probleme e konflikte me njeri por dyshohet që tritoli të ketë lidhje me detyrën e të birit Besnikut. 

Modifikuar më Hënë, 10 September 2018 11:49

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Globi

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Presidenti Donald Trump urdhëroi Departamentin e Drejtësisë që të deklasifikojë një sërë dokumentesh që lidhen me hetimin për ndërhyrjen ruse në zgjedhje. Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Sarah Sanders, tha se...

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Politikë

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Shpëtim Idrizi, në një intervistë në Top Show, sqaroi pse PDIU-ja vendosi që të kalojë në opozitë. Por, përpara se të zbulonte pse u largua, Idrizi rikujtoi arsyen pse u bashkua...

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Aktualitet

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona që vuajnë dënimin në burgun e Fierit apo familjarë të tyre.Ata ankohen për sjellje të padenja nga ana e...