Këmbimi valutor/Euro në vendnumëro, forcohen Dollari amerikan dhe Paundi britanik

Hënë, 10 September 2018 15:11

Në tregun valutor vendas euro sot në një rritje të papërfillshme. Blihet me 126.20 lekë dhe shitet me 126.80 lekë.

Krahasuar me javën e kaluar duket se monedha britanike dhe ajo amerikane po rikuperohen kundrejt monedhës vendase Lek.

Dollari amerikan blihet sot me 109.30 lekë dhe shitet me 110 lekë. Paundi britanik blihet sot me 141.20 lekë dhe shitet me 142 lekë. Monedhat e tjera këmbehen si më poshtë:

kursi-10-shtator.jpg

 

Modifikuar më Hënë, 10 September 2018 15:13

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Aktualitet

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Marrë nga exit.al Një pjesë e rrugës antike Egnatia është dëmtuar nga punimet për ndërtimin e digës së hidrocentralit “Slabinja 2D”, në Pogradec të kryera nga kompania “Hidropower Elektrik”. Ky fakt...

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Aktualitet

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Të dënuarit në Burgun e Burrelit kanë shprehur shqetësimin për kushtet e këqija me të cilat përballen çdo ditë teksa vuajnë dënimin. Ata kanë kërcënuar se në rast se nuk përmirësohet...

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Show-biz

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Ish-e fejuara e Brian Austin Green, Vanessa Marcil e ka akuzuar atë për përfshirjen e saj në një betejë të kujdestarisë ndaj djalit të tyre 16 vjeçar për 12 vitet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!