Parashikimi i motit sot në Shqipëri

Tuesday, 11 September 2018 09:28

Shqipëria do të vijojë me kthjellime në ultësirën perëndimore, por vranësira më të theksuara do të ketë në zonat kufitare lindore.

Ndërsa në pjesën e dytë të ditës, Shqipëria do të vijojë me kthjellime në zonat jugore, por vranësira më të shpeshta do të ketë në zonat veriore dhe qendrore.

Temperaturat e ajrit mbeten konstate deri në mesditë, përjashtim bëjnë zonat qendrore dhe lindore, ku pritet një zbritje graduale e temperaturave

Era do të vijojë të fryjë mesatare deri e fortë, me një shpejtësi prej 50 kilometra në orë, në drejtimin kryesisht veriperëndimor dhe kjo do të bëjë që në brigjet e Adriatikut dhe të Jonit të gjenerohet dallgëzimi deri në 3 ballë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Aktualitet

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Policia e Shkodrës ka marrë masa të ashpra para përballjes mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Takimi do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45 në...

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!