Revoltohet aktori: Kryetar bashkie mund të bëhesh sa herë të duash, por njeri nuk bëhesh kurrë!

Tuesday, 11 September 2018 12:20

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shihen disa policë të policisë bashkiake të cilët i sekuestrojnë një thes me bidona një qytetari që me to siguronte bukën e gojës.

Aktori shkruan i revoltuar se çerrat e Lali Erit sapo kapën një “kriminel” pasi kishte kryer “krimin” e rëndë atë të mbledhjes së shisheve bosh.

Postimi i plotë

E dhimbshme.
Çerrat e Lali Erit sapo kapen nje “kriminel” tjeter. Ky person kishte kryer “krimin” e rende te mbledhjes se shisheve boshe per t’i shitur sa per te siguruar buken e gojes. Mbase ky ishte edhe gabimi i ketij njeriu te pambrojtur, mbase duhet t’i shiste per tjeter arsye, si p.sh. per te blere dekoder per te pare surratin e Erit 24 ore ne TV. Edhe diçka Erion, kryetar bashkie mund te behesh sa here te duash por njeri nuk behesh kurre…!

Modifikuar më Tuesday, 11 September 2018 12:27

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

Globi

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

LDK vazhdon të insistojë se askush nuk mund ta përfaqësojë Kosovën në dialog pa mandatin e Kuvendit dhe kërkon që kjo çështje të mandatohet në Kuvend. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa...

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Globi

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Një kryq i krishterë i jashtëzakonshëm prej ari u gjet gjatë gërmimeve arkeologjike në kalanë mesjetare në kodrën Trapesica, të qytetit Veliko Tarnovo, në Bullgarinë Qendrore. Kryqi zbulua ndërsa grupi i...

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Bota Shqiptare

Hoxhaj kërkon mbështetjen e Gjermanisë për vizat dhe dialogun

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka udhëtuar për në Berlin për të diskutuar për liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës. Në këtë vizitë, Hoxhaj ka takuar këshilltarin kryesor për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!