Parku i Thethit në flakë, ende nuk po ndërhyet

Tuesday, 11 September 2018 21:30

Prejdisa orësh Parku Kombëtar i Thethit është përfshirë nga flakët dhe ende nuk po ndërhyet.

Flakët kanë rënë në një zonë ku është e vështirë të ndërhyhet dhe zjarrfikësit po hasin vështirësi të mëdha në shuarjen e tij për shkak të terrenit.

Pritet ndërhyrja e helikopterëve duke qenë se makinat e kanë të pamundur të shkojnë deri në vatrën e zjarrit.

Modifikuar më Tuesday, 11 September 2018 21:36

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk do e besoni sa kushtojnë këto vathë të Lori Hoxhës!

Show-biz

Nuk do e besoni sa kushtojnë këto vathë të Lori Hoxhës!

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për aksesorët e saj të shtrenjtë. Këtë herë e shohim me një palë vath mjaft të bukur në formë pistoletë të Saint Laurent. Shifra...

Ndiheni vetëm, ja si mund ta kaloni

Lifestyle

Ndiheni vetëm, ja si mund ta kaloni

Ndonjëherë është mirë të jesh vetëm, pasi kthjellon mendimet. Nëse kaloni një kohë më të gjatë vetëm, atëherë do filloni të ndjeni  vetmi. Ja disa këshilla,si ta përballoni faktin që jeni...

Vdekja e 24 vjeçarit, vihen në pranga 3persona

Aktualitet

Vdekja e 24 vjeçarit, vihen në pranga 3persona

Një ngjarje e rëndë ndodhi dy ditë më parë. Një 24 vjeçar humbi jetën gjatë një aksidenti në punë. Por policia e Librazhdit përmes një informacioni zyrtar por të rezervuar...