Plagosi ish dhëndrin me sëpatë, policia lë në burg 54-vjeçarin nga Korça

E mërkurë, 12 September 2018 15:29

Është dhënë masa e dënimit për 54 vjeçarin, Nizamir Bezati i cili para pak ditësh plagosi me sëpatë dhëndrin. Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” 30 ditë për autorin i cili u arrestua dy ditë më parë. Ngjarja u regjistrua në fshatin Kamenicë ku 54-vjeçari plagosi me sëpatë ish dhëndrin.

Kujtojmë se i plagosuri ka një vajze të mitur me vajzën e autorit, motiv ky që mund të fshihet edhe pas plagosjes.

Bezati dhe ish dhëndri i tij kanë pasur konflikte prej disa kohësh. I plagosuri bashkëjetonte me vajzën e autorit, ndërkohë që është paralajmëruar disa herë që mos afrohej në banesën e saj. Shkak dyshohet se është bërë mosnjohja e atësisë së vajzës së mitur,  Bezati e goditi disa herë me sëpate 54 vjeçarin duke i shkaktuar plagë të rënda në koke dhe qafë të riut.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Aktualitet

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Policia e Shkodrës ka marrë masa të ashpra para përballjes mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Takimi do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45 në...

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!