E tmerrshme/ Shqiptari detyron gruan të kryejë marrëdhënie seksuale para djalit 4-vjeçar

E mërkurë, 12 September 2018 16:58

Një grua shqiptare, 24 vjeç, është detyruar të kënaqë dëshirat seksuale të të dashurit të saj, gjithashtu shqiptar, 39 vjeç, para të birit 4-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në Battipaglia, provinca e Salernos, në Itali.

Gruaja, e cila jeton në një lokalitet të mbrojtur, ka bërë të ditura para gjykatësit detajet e dhunës dhe kërcënimet e marrjes së fëmijës. Fillimisht ishte menduar të pyetej edhe fëmija, që është vetëm katër vjeç.

Gjendja emotive bëri që të mos i bëhej asnjë pyetje.

E dhunuara tregoi periudhën e ankthshme që ka kaluar gjatë bashkëjetesës me 39-vjeçarin, nënshtrimin dhe poshtërimet e pësuara. I akuzuari ishte i pranishëm gjatë marrjes në pyetje, bashkë me avokatin e tij mbrojtës.

Arrestimi u krye në korrik nga karabinierët e kompanisë së Battipaglias, pas denoncimit të gruas, ardhur në kulmin e akteve të dhunës.

Burri u mbrojt duke theksuar se ka pasur gjithmonë marrëdhënie të afërt me fëmijën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!