"Show" i policisë në Nikël del flluskë sapuni, lirohet Flamur Haka

E mërkurë, 12 September 2018 20:51

Flamur Haka është një nga personat e ndaluar sot nga Forcat Speciale, FNSH dhe RENEA gjatë aksionit blic në Krujë. Policia gjatë gjithë ditës heshti dhe pritshmërite që show mediatik me maska dhe snajperë do të rezultonte flluskë sapuni u konfirmuan pak minuta më parë. Flamur Haka mësohet të jetë lënë i lirë nga prokuroria e Durrësit, pasi nuk ka asnjë provë për ta mbajtur atë brenda.

Kujtojmë se në banesën e Hakës policia nuk ka gjetur armë apo diçka të kundërligjshme, përveç një makine të blinduar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Filmi shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur

Aktualitet

Filmi shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur

Është ndarë nga jeta aktori i njohur shqiptar Sulejman Dibra. Mësohet se aktori Dibra ka ndërruar jetë pas një ataku kardiak. Sulejman Dibra ka lindur më 9 shtator të vitit 1943 në...

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Bota Shqiptare

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Është vlerësuar të paktën një milionë euro në muaj, fitimi i 20 agjencive bastesh të sekuestruara në provincat e Catanias, Siracuzas, Caltanissetta dhe Ragusas në kuadër të hetimeve rreth mafies...

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!