Krimi nuk ka më frikë, kthen armët nga policia në Divjakë

Premte, 14 September 2018 11:46

Pak minuta më parë ka ndodhur një përplasje me armë në Divjakë. Një person ka qëlluar me armë në drejtim të policisë. Kjo ngjarje ka ndodhur në fshatim Remas dhe mësohet se Haxhi Lika ka qëlluar në drejtim të policisë.

Në këtë fshat forcat RENE-s ishin duke zhvilluar një aksion për kapjen e dy personave që akuzohen për vrasje. Të dyshuarit për vrasje ishin strehuar në banesën e Haxhi Likës. Dy të dyshuarit nuk u gjetën në banesën e tij dhe kuy i fundit nuk ka hezituar të gjuajë në drejtim të policisë.

Sipas policisë Haxhi Lika është lënduar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Propozimi I Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të Brendshëm, Nishani: Ja çfarë do të bëja po të isha President...

Politikë

Propozimi I Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të Brendshëm, Nishani: Ja çfarë do të bëja po të isha President...

  Ish Presidenti, Bujar Nishani ka treguar se si do të vepronte sa I përket propozimit për të dytën herë nga Kryeministri Rama të Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të...

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Bota Shqiptare

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u shpreh se Qeveria mund të bjerë, por jo për shkak se ka marrë një vendim prej të cilit siç tha ai “është hidhëruar Lista...

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!