Policia liron gjobëvënësin që përdori kallashin kundër viktimës

Premte, 14 September 2018 21:30

Ish-Kryeministri Sali Berisha denoncon se Policia e Shtetit ka liruar një gjobvënës i cili ka përdorur kallashin kundër viktimës së tij.

Berisha publikon mesazhin e një qytetari i cili informon për ngjarjen.

Postimi i plotë

Policia liron gjobvenesin qe perdori kallashin kunder viktimes!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Rruga "Jordan Misia". Pronarit te ketij karburanti I jane vene dy her gjobe.Gjoben e pare e ka paguar kurse te dyten ka refuzuar ta paguaj. Per kete arsye me dt.05.09.18 (diten e shenjterimit te nene Terezes ) pasi eshte konfrontuar fizikisht me gjobvenesit ate e kane plagosur dhe me pas kane qelluar rreth 10 her ne ajer. policia me vone ka shoqeruar autorin ne komis 3 por pas pak oresh e kane lene te lire.

Modifikuar më Premte, 14 September 2018 21:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kjo është 11-a më e mirë e javës së parë të Champions

Sport

Kjo është 11-a më e mirë e javës së parë të Champions

Katër lojtarë të Juventusit ja kanë dalë që të jenë në ekipin e më të mirëve në Ligën e Kampionëve, pasi që ata fituan kundër Valencias Bianconeri ishin me vetëm 10...

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Sport

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Liga Ballkanike e Basketbollit është një mundësi shumë e mirë për ekipet shqiptare për të treguar vlerat e tyre. Këtë mundësi e ka Tirana por ekipi bardheblu ka vendosur që...

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...