Goditën barbarisht 55-vjeçaren, arrestohet njëri prej autorëve në Durrës

Diel, 23 September 2018 21:54

Policia në Durrës ka arrestuar 28-vjeçarin Admir Koleci, banues në Manëz pasi së bashku me dy të tjerë plagosi me mjete të forta 55-vjeçaren Qesfere Koleci për shkaqe pronësie.

Ndërkohë ende në kërkim janë M.K. 61 vjeç dhe A.K. 32 vjeç. 55 vjeçarja Qefserja Koleci u plagos me mjete të forta. Familjarët e saj më herët gjatë ditës së sotme treguan për ‘Fax Neës’ se konflikti për pronën pronën ka 5 vite që vazhdon.

Gjithë sherri ka nisur për një parcelë të mbjellë me ullinj, në pronësi të tyren dhe të autorëve të plagosjes, ku  INUK  ka  ndërhyrë duke hapur rrugë  dhe shkulur disa rrënjë ullinj. Sipas familjarëve të gruas ata disponojnë dokumentet e pronësisë.

“Konflikti ka nisur që dje pasdite, është hapur rruga me policinë. Të gjitha dokumentat janë në prokurori në  Ministri. Mehdiu merret  me drogë, kanë bërë masakra në pyjet e Lumit të Madh. Në Prokurorinë e Rrethit Durrës e ka mbajtur në burg 5 vjet. Të gjitha dosjet e mija janë të mbyllura”, tha Xhavit Koleci bashkëshorti i gruas së plagosur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestohet 40-vjeçari në Durrës, u kap me mijëra paund të padeklaruara

Aktualitet

Arrestohet 40-vjeçari në Durrës, u kap me mijëra paund të padeklaruara

Policia Kufitare në bashkëpunim me Doganën dhe Sektorin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Durrës i bllokojnë një shtetasi nga Mati, 20.300 paund britanik, i cili nuk i deklaroi në...

Cristiano Ronaldo njeriu më influent në botë, ia kalon Messit, Trumpit dhe Papës

Sport

Cristiano Ronaldo njeriu më influent në botë, ia kalon Messit, Trumpit dhe Papës

Portugezi Cristiano Ronaldo është mbreti i rrjeteve sociale dhe jo vetëm në fushën e sportit, por edhe mes emrave të njohur të planetit. Ky përfundim erdhi falë një sondazhi të bërë...

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas dy gra, njëra thyen të dyja këmbët

Aktualitet

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas dy gra, njëra thyen të dyja këmbët

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar duke goditur dy gra. Sipas njoftimeve paraprake, një nga gratë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!