Detaje nga vrasja ne bllok, identifikohet njëri nga të plagosurit

E Enjte, 04 October 2018 22:30

Njëri nga të plagosurit e ngjarjes së sotme në bllok, është Ervis Martini. Nga informacionet e para mësohet se ai është jashtë rrezikut për jetën.

Krisma armësh janë dëgjuar vetëm pak minuta më parë në zonën e ish-bllokut në kryeqytet.

Nga informacionet e para mësohet se një person ka mbetur i vrarë dhe flitet per dy te plagosr. Ende nuk ka informacione për identitetin e tyre, ndersa mesohet se ngjarja ka ndodhur ne nje lokal. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!