Masakra në Mat, ndërron jetë punonjësi i dytë i Bashkisë

E Enjte, 11 October 2018 16:40

Ka ndërruar jetë rrugës për në spital një prej të plagosurve në Mat, duke e çuar në dy numrin e viktimave të kësaj  ngjarjeje të rëndë.

Kujtojmë se më herët Erzen Alija u transportua me helikopter drejt Tiranës, por nuk ka mundur që t’iu shpëtojë dot plagëve të marra.

Në këtë ngjarje të rëndë ndërroi jetë menjëherë shtetasi Mentor Hoxha, ndërsa të plagosur kanë mbetur dhe dy persona të tjerë.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ti, Profesor !...

Aktualitet

Ti, Profesor !...

- Meditime rreth portretit të kolegut tonë, Profesorit model Ali Shashai – Të dielën, më 8 dhjetor, ne të dhamë lamtumirën e fundit ty, Profesor Aliu, njeriu ynë fisnik, familiari i...

Gjermania se vë në dyshim të drejtën e Kosovës për Ushtri, por të përfshijë dhe serbët

Bota Shqiptare

Gjermania se vë në dyshim të drejtën e Kosovës për Ushtri, por të përfshijë dhe serbët

Ministri gjerman i shtetit për punë të jashtme, Niels Annen, thekson në Bundestag se Gjermania nuk e vë në dyshim të drejtën e Kosovës për Ushtri të rregullt.  Qeveria Gjermane ka...

Letra prekëse, Foto i tregon rrënjët shqiptare Thomasit

Sport

Letra prekëse, Foto i tregon rrënjët shqiptare Thomasit

Në çdo intervistë, Foto Strakosha flet me emocione për të birin dhe shpesh vihet në vështirësi. Arsyeja? E thjeshtë, është babai dhe heroi i atij që po përjeton një karrierë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!