TRONDITËSE/ Kush është 13-vjeçarja që vdiq në Tiranë, u vra nga një pjesëtar i familjes

E Enjte, 11 October 2018 22:58

Detaje tronditëse dalin nga vrasja e 13-vjeçares në Tiranë.

Mësohet se 13-vjeçarja Kasadra Brahaj u godit me thikë nga një pjesëtar i familjes, për motive të cilat ende nuk bëhen të ditura.

Këto detaje i zbulon gazetarja e terrenit të News 24, Dorjana Bezat. “Kasadra 13 vjeçare u mbyt nga gjaku i vet”, thekson gazetarja.

Sakaq, në spital e mitura është dërguar nga babai i saj Xhevat Brahaj. Fatkeqësisht 13-vjeçarja nuk mundi t’u shpëtojë plagëve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!