Rikthehen radhët e komunizmit, nuk do ta besoni çfarë po ndodh në Laprakë

E Enjte, 08 November 2018 20:07

Mjerimi ka pllakosur shqiptarët. Papunësia është në nivelet më të larta prej rënies së komunizmit, të gjithë turren të ikin pasi në këtë vend, me këtë qeveri nuk mund të ndërtosh dhe mbash familjen. Po ikin sepse po varfërohen çdo ditë, as lëmoshën e ndihmës ekonomike nuk e marrin dot e për pasojë as nuk ushqehen. Ikin sepse Rilindja jo vetëm nuk kujdeset që të përmirësojë jetesën qytetarëve që ata të mos ikin, por po iu vret dhe shpresën dhe nuk po ngopen as me bukë!.

Qytetari Osman Levanku në rrjetin social FB shkruan një fakt tronditë teksa në mes të Tiranës, në një nga zonat më të populluara, qytetarët preferojnë të qëndrojnë në radhë për të marrë bukën me çmimin më të lirë.

Ja çfarë shkruan Osman Levanaku në FB:

“Ne këtë foto shihni si mbahet radha ne një furre buke ne Laprak, pronari një bamirës e shet bukën nga ora 11 deri ne 12 me 500 leke te vjetra, ja ku na katandisi ky njeri i lig ky maskara i ndyre.ku push burre qe eshte kthyer ne putane .ky frikacak e brek mut qe do na vij turp nga vetja kur ky mos jete me kryeminister.shihi njerëzit tuaj o psikopat qe po vriten për bukën e gojes”.

Modifikuar më E Enjte, 08 November 2018 20:09

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!