Shikoni me video si shpërthyen sot studentët

E Enjte, 06 December 2018 21:01

Protesta e studentëve ditën e sotme para Ministrisë së Arsimit, ishte një tërmet i vërtetë, pasi në fund ata arritën që të marrin përgjigje pozitive për një sërë kërkesash që ata kishin.

Por në videon e mëposhtme e cila ka mbërritur në Syri.net, do të shihni pamjet e kësaj proteste madhështore, të cilat sot shfaqen për herë të parë.

VIDEO/ Basha: Vjedhja e 40 mln euro tek Unaze e Re nga Rama Invest, Veliaj Invest, e Viktoria Invest
Për më shumë shikoni VIDEO-n:

Modifikuar më E Enjte, 06 December 2018 21:03

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Aktualitet

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e të gjithë shqiptarëve. Ai tha në maratonën e Ora News se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!