FOTO LAJM/ Ja çfarë i shkruajnë studentët babagjyshit për Lindita Nikollën dhe politikanët....

Premte, 07 December 2018 17:24

Protesta e studentëve në Tiranë nuk bën përshtypje vetëm për masivitetin, por edhe për kreativitetin e simboleve, pankartave dhe mesazheve të studentëve. Në një prej këtyre pankartave shkruhet:

“I dashur Babagjysh! Dhurata që duam këtë vit për studentët dhe gjithë shqiptarët: Merr Lindita Nikollën dhe gjithë politikanët. Futi në thesin tënd dhe dërgoji në të sëmës”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Aktualitet

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e të gjithë shqiptarëve. Ai tha në maratonën e Ora News se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!