Gjykata merr vendim sot për 23 të arrestuarit e protestës

Tuesday, 03 Prill 2018 10:02
Drejtoria e Policisë Tiranë Drejtoria e Policisë Tiranë

Pas tre ditësh protestë para Drejtorisë së policisë Tiranë, sot pritet vendimi i Gjykatës për 23 personat e arrestuar.

Protesta për Rrugën e Kombit solli një valë revoltash pas arrestimit të qytetarëve. Kësaj proteste iu bashkuan mbrëmjes së djeshme edhe njerëz të artit.

Ndërkohë, policia është në kërkim të 13- të qytetarëvë të tjerë, për të njëjtën akuzë.

 

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 10:07

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Show-biz

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Xhensila Myrtezaj sa vjen e bëhet edhe më e bukur. Ajo e vërteton këtë edhe në foton e publikuar së fundmi.  Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të...