Kultivonte drogë afër shtëpisë/ Arrestohet nga policia

Tuesday, 03 Prill 2018 12:53

Policia e Vorës ka vënë  në pranga shtetasin Jakup Hoxha, të shpallur në kërkim për kultivim lëndësh narkotike prej një muaji.

Shtetas e kultivonte drogën bashkë me djalin e tij, në një banesë afër shtëpisë së tyre.

Policia ka raportuar se djali i Jakup Hoxhës është dënuar për të njëjtën vepër penale më herët.

Prokuroria ka marrë në dorëzim materialet për veprime të mëtejshme.

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 13:01

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ambasadori i ri i Katarit paraqet Letrat Kredenciale te Presidentit Meta

Politikë

Ambasadori i ri i Katarit paraqet Letrat Kredenciale te Presidentit Meta

Presidenti i Shqiperise Ilir Meta, pranoi Letrat Kredenciale nga Ambasadori i ri i Shtetit të Katarit në vendin tonë, zotit Ali bin Hamad Al-Marri. Presidenti Meta vlerësoi marrëdhëniet mes dy vendeve, si...

Përleshja me armë e reperave, dënohen Noizy dhe Cozman

Aktualitet

Përleshja me armë e reperave, dënohen Noizy dhe Cozman

Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Prishtinës. Në procesin gjyqësor i cili ka...

Ka qenë mësuese, këtë detaj nuk e dinim për këngëtaren e njohur shqiptare

Show-biz

Ka qenë mësuese, këtë detaj nuk e dinim për këngëtaren e njohur shqiptare

Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën. Ajo ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv...