Durrës/ Makina e parkuar shpërthen në flakë

Tuesday, 03 Prill 2018 13:21

Një makinë ka marrë flakë krejt papritur në mesditën e sotme në Durrës. 

Gazetarja e "Ballkanweb" raportoi se automjeti tip "BMW" ishte i parkuar para pallatit të sportit ku ka shpërthyer në flakë.

Qytetarët e alarmuar kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësit, të cilët kanë mbërritur në vendngjarje.

Qarkullimi është bllokuar për të evituar ndonjë rrezik të mundshëm për qytetarët. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Burimi: BallkanWeb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...