Lajm i fundit/ Protesta, Policia vazhdon terrorin, procedohen 15 qytetarë të tjerë

Tuesday, 03 Prill 2018 15:03
Foto ilustruese Foto ilustruese

15 qytetarë të cilët kanë protestuar për lirimin e të arrestuarve, janë proceduar nga policia për tubim të paligjshëm. Sipas uniformave blu,  ata kanë penguar qarkullimin e mjeteve të transportit dhe kanë prishur rendin dhe qetësinë publike.

Ndërkohë, policia po punon për identifikimin e protestuesve të tjerë.

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 15:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Aktualitet

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Studiuesi Aurel Plasari të mërkurën foli në lidhje me figurën e Mid’hat Frashërit dhe rolin e tij në Kongresin e Manastirit. Plasari u ndal tek ky moment i artë i historisë...

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Aktualitet

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Spanja do të lejojë atletët kosovarë të përdorin simbolet kombëtare, në një kompeticion të organizuar në shtetin iberik, edhe pse Madridi nuk e njeh ende pavarësinë e shtetit ballkanik. Kjo...

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Aktualitet

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Kontrolli i Lartë i Shtetit rendit katër flamuj të kuq përsa i përket nivelit të shërbimit shëndetësor në Shqipëri. Për të trajtuar më mirë ankesat duhet të ketë më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!