Shifrat/ Sa më shtrenjtë e paguajnë shqiptarët tarifën e kalimit në Autostradë

Tuesday, 03 Prill 2018 17:04

Partia Demokratike ka publikuar një video ku ka krahasuar me Shqipërinë, tarifat në 6 vende të tjera dhe atë të vendosur së fundmi në Rrugën e Kombit, PD ka nxjerrë një video ku tregon se Edi Rama ka grabitur shqiptarët për të pasuruar konçensionarët.

“Edi Rama grabit shqiptarët për të pasuruar konçesionarët!

Edi Rama u ka marrë shqiptarëve 800 milionë dollarë nga taksa e qarkullimit për mirëmbajtjen e rrugëve, por tani kërkon të na grabisë sërish me taksën e Rrugës së Kombit.” shkruan Partia Demokratike në Facebook.

 

Video

{com/partiademokratike/videos/10156191558664909/?t=7remote}http://gazeta55.al/https://www.facebook.com/partiademokratike/videos/10156191558664909/?t=7{/com/partiademokratike/videos/10156191558664909/?t=7remote}

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Aktualitet

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Një automjet u përfshi nga flakët në Elbasan. Ngjarja ndodhi gjatë natës në lagjen "Partizani" dhe sipas policisë makina ishte e parkuar në momentin kur u dogj. "Gjatë natës në lagjen...

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Shëndeti

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Janë të paktën 10 legjenda ato që nuk i paskemi ditur deri tani për makaronat – pjatën më të preferuar të italianëve. Aidepi, Lidhja e Industrive të Ëmbëlsirave dhe të Pastës...

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Show-biz

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!