“Erjon Braçe e meriton prej kohësh kartonin e kuq...”

E mërkurë, 25 Prill 2018 16:12

Gjyqtari i goditur ditën e djeshme nga Erjon Braçe reagon ndaj veprimit të pahijshëm të deputetit.

Andi Koçi, gjyqtari i goditur ditën e djeshme në mënyrë të dhunshme nga deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, ka thënë se kjo ndodhi nuk është e para e deputetit. Në një intervistë për “Panorama Sport”  gjyqtari ka thënë se Braçe është gjithmonë i dhunshëm dhe bën veprime të turpshme edhe me arbitra të tjerë.

“Kështu bën pothuajse gjithnjë edhe me të tjerë, jo vetëm me mua. Shan, ofendon, ose bën gjeste të tjera të kësaj natyre. Ju siguroj se nuk është rast i izoluar ky imi. Është shumë emocional, nuk e marr vesh çfarë njeriu është…” tha Koçi.

Më tej ai sqaron se nuk ka pasur asgjë personale midis tyre dhe se ky veprim e ka habitur.  

“Jo, nuk besoj se ka ndonjë gjë personale me mua. Por të them të drejtën, nuk është se bëra edhe ndonjë gabim trashanik apo ndonjë gjë të rëndë në fushë edhe hajt se po e “mirëkuptoj” deri diku këtë sjellje… Por nuk pati asgjë. Më vjen shumë keq, sepse në vend që një deputet të japë shembullin për të tjerët, ai nxit kësi situatash.” theksoi ai.

Modifikuar më E mërkurë, 25 Prill 2018 16:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kylie Jenner qenka e martuar dhe ne nuk e dinim

Show-biz

Kylie Jenner qenka e martuar dhe ne nuk e dinim

Travis Scott dhe Kylie Jenner kanë disa kohë që po shijojnë romancën e tyre, por kanë nisur dyshimet se janë martuar në mënyrë sekrete. Në koncertin e tij të shtunën, reperi...

Arratisja e Gruevskit, dyshime për përfshirjen e Mickovskit

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit, dyshime për përfshirjen e Mickovskit

Ekstradimi i Gruevskit nga Hungaria do të kërkohet përmes Ligjit për bashkëpunim juridik ndërkombëtar. Kjo pasi dy vendet nuk kanë marrëveshje për ekstradim. Pavarësisht kësaj, ende nuk dihet nëse Nikolla...

Çfarë duhet të bësh të dielën në mbrëmje që të zgjohesh energjike të hënën në mëngjes?

Lifestyle

Çfarë duhet të bësh të dielën në mbrëmje që të zgjohesh energjike të hënën në mëngjes?

Mbrëmjet e së dielës janë totalisht relaks për t’u marrë me veten. Pra, nëse gjatë ditës ke qenë në plazh apo edhe duke takuar miqtë, që të ndihesh e freskët...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!