Qëllohet nga policia italiane, vdes 42 vjeçari shqiptar

Tuesday, 03 Prill 2018 18:44

Një 42 vjeçar shqiptar ka humbur jetën teksa përpiqej t’i shpëtonte ndjekjes së policisë italiane.

Sipas mediave të huaja, policia po zhvillonte një aksion ndjekjeje ndaj në automjeti tip ‘Fiat’, i cili ishte denoncuar si i vjedhur, kur ka qëlluar në drejtim të tre pasagjerëve.

Njëri nga plumbat raportohet se ka prekur në zonën e kraharorit 42- vjeçarin shqiptar, i cili ka ndërruar jetë ditën e sotme në një spital italian.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa nuk bën me dije identitetin e viktimës dhe bashkëpunëtorëve të tjerë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...