Punonjësi i HEC-it, bie 50 metra në greminë

E mërkurë, 04 Prill 2018 16:03

Një punonjë i HEC-it, ka rënë 50 metra në greminë, por sipas deklarimeve paraprake nuk ka qenë në punë.

Shtetasi A.S 56 vjeç, punëtor tek një subject i HEC-it në Dibër, në fshatin Lashkizë është transportuar në spitalin e Peshkopisë dhe pritet që të dërgohet në Tiranë për ndihmë më të specializuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!