Policia në kërkim të vlonjatit të zhdukur, gjendet motorri i ujit në Budva

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:43

Policia ka nisur ditën e djeshme këkimet për 32 vjeçarin nga Vlora , i cili ka humbur kontaktet me familjen rreth një javë më parë.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme është gjetur motorri i tij, rreth 10 milje nga bregu i Budvës nga familjarët e Santo Ymeraj. Ky i fundit ka dalë në det ditën e enjte në mbrëmje rreth orës 22: 30 dhe rreth orës 1:30 të së premtes ka patur kontaktin e fundit me familjarët , të cilëve i ka thënë në telefon se deti ka shumë dallgë dhe se rrezikonte të mbytej.

Ndërkohë që policia vijon kërkimet, fati i 32 vjeçarit mbetet ende enigmë.

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 17:54

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Bota Shqiptare

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Zbatimi i marrëveshjeve të arritura në kuadër të dialogut në mes Prishtinës dhe Beogradit me lehtësimin e Bashkimit Evropian në Bruksel, vlerësohet në mënyra të ndryshme nga palët në negociata. Kryesisht...

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Aktualitet

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Kjo ka qenë situata në orët e mesditës, ndërsa në mbrëmje në Dardhë trashësia e borës arriti në një metër, duke krijuar vështirësi të mëdha në lëvizjen e automjeteve. Edhe pushuesit...

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Sport

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Anglia ka arritur të marrë pikët e plota ndaj nënkampionit të botës, Kroacisë në kuadër të Ligës së Kombeve, duke siguruar plasmanin në “final four”. Kroacia doli së pari në epërsi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!