Goditet me kokë nga kolegu/ Shqiptari ndërron jetë pas një muaji

E mërkurë, 04 Prill 2018 18:41

Një tjetër shqiptar ka ndërruar jetë në një spital në Itali, pasi ishte goditur me kokë nga një tjetër shqiptar në një zdrukthuari në Bientina.

Kjo ngjarje ndodhi në 8 mars të këtij viti, ndërsa Astrit Gerdeci 45 vjeç ka ndërruar jetë sot në një spital në Cisanello. Sipas mediave italiane autori është shqiptari Zinhi Cullhai, 24 vjeç.

24-vjecari e qëlloi shqiptarin me kokë duke i shkaktuar dëmtime të rënda, ndërsa goditja në kokë i kishte shkaktuar thyerje të kafkës dhe gjakderdhje të brendshme.

Dyshohet se sherri midis dy shqiptarëve ka ndodhur për motive të dobta.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...