Moti suprizon/ Prej ditës së nesërme rinisin reshjet

E mërkurë, 04 Prill 2018 19:10
Foto Ilustruese Foto Ilustruese

Prej ditës së nesërme, dielli dhe temperaturat e larta do ia lënë vendin reshjeve.

Sipas Meteoalb nga pasditja e së enjtes priten vranësira dhe reshje shiu në të gjithë vendit, ndërkohë që edhe temperaturat do të ulen disa gradë.

Era pritet të jetë mesatare, ndërkohë që në bregdet do të jetë më e fortë.

Ndërkohë nuk dihet nëse intensiteti i reshjeve do të jetë i lartë dhe a do ketë rrezik përmbytjesh në zona të caktuara të vendit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!